Вентиляційне обладнання європейських брендів
Вентиляційне обладнання європейських брендів
Повний монтаж і сервіс вентиляторів
Повний монтаж і сервіс вентиляторів
Програма підбору вентиляторів
Програма підбору вентиляторів

Вентиляційне обладнання

 

КЛИМАТКОМПЛЕКТ - офіційний та ексклюзивний постачальник промислового вентиляційного обладнання передових брендів з країн Європи.

Ми пропонуємо високоякісні вентиляційні установки усіх типів.

 

Нас обирають вже понад 15 років, досвідчені професіонали в Україні та за її межами, що бажають впроваджувати найновіші енергоощадні технології у свій доробок та дбати про навколишнє середовище.

 

Підбір Вентилятора

Автоматизований Підбір Вентиляційного Обладнання - це програма, розроблена у співпраці з провідними німецькими інженерами. Вона чітко прорахує оптимальний варіант обладнання для потреб конкретного об'єкту та скерує у подальших діях.

 

 

ПІДІБРАТИ ВЕНТИЛЯТОР

 

 

ОБИРАЮЧИ НАС - ВИ ОТРИМУЄТЕ

 

Надійну сервісну команду з обслуговування обладнання.
 
Наші продукти дозволяють більш досконально реалізувати побажання Вашого замовника.
 
Запропоноване нами обладнання буде економити електроенергію інвестору.
 
Ми добре орієнтуємося в вартості обладнання, тому пропонуємо вигідні ціни на ринку України.
 
Ми надаємо повну технічну підтримку і плануємо повний цикл робіт: від підбору обладнання, розрахунків та доставки до подальшої його експлуатації.

 

 

 

 

НАШІ ОБ'ЄКТИ

 

Сьогодні будівельний ринок України пропонує досить великий асортимент вентиляційного обладнання.

Спираючись на 15-річний досвід, ми обираємо тільки надійні бренди та на 100% відповідаємо за технічні характеристики обладнання, яке з упевненістю монтуємо на наших об'єктах.

 

ВСІ ОБ'ЄКТИ

НОВИНИ КОМПАНІЇ
08 Лип
ТРЦ і БЦ "Retroville".

Цієї весни відбулося відкриття першої черги одного з найбільших ТРЦ і БЦ Києва, "Retroville" (загальні площа складає 119 000 м²) 

30 Чер
Вебінар "Klimatkomplekt" ["RUCK Ventilatoren" (Німеччина)]

26.06.2020 було проведено вебінар "Klimatkomplekt" ["RUCK Ventilatoren" (Німеччина)]

16 Чер
SODECA SV/FILTER-CG

SODECA випустили повітроочисні установки для монтажу в повітроводи з бактерицидною камерою UVc, з різними етапами фільтрації.

05 Чер
MPC...D та MPC...D T 710

Серія витяжних вентиляторів MPC доповнена новими моделями MPC 710 D і MPC 710 D T, які тепер забезпечують продуктивність до 19 555 м³ / год.

 

Вентиляція виробничих приміщень Київ та Україна

Для будь-якого великого об'єкта, будь то промислове підприємство, торговий центр або готель, якісна робота вентиляції є необхідною. Система вентиляції забезпечує повітрообмін в приміщенні з метою:

  • виведення надлишків тепла, диму, вологи,
  • видалення неприємних запахів,
  • виведення повітря з шкідливими речовинами і частинками.

Правильна організації такої системи включає в себе рішення задачі проектування системи з урахуванням всіх особливостей об'єкта і законодавчих вимог, а також підбір якісного і надійного вентиляційного обладнання.

Безперебійна робота агрегатів і правильне функціонування системи в цілому забезпечують відповідність умов в приміщенні санітарно-гігієнічним вимогам і технологічним нормам:

  • створюються кліматичні умови, сприятливі для самопочуття співробітників і відвідувачів, для якісного розвитку рослин;
  • забезпечуються атмосферні показники, необхідні для проходження технологічних процесів;
  • створюються умови, необхідні для тривалого зберігання продуктів, матеріалів, експонатів і т.п.

Припливно-витяжна вентиляція найбільш ефективно вирішує завдання організації циркуляції і очищення повітря. Устаткування для вентиляції забезпечує виведення або нагнітання повітря в приміщення.

Купити вентиляційне обладнання

Спеціалізація компанії "Кліматкомплект" - поставка вентиляційного обладнання відомих європейських виробників, а також його монтаж і технічне обслуговування. Ми поставляємо продукцію з сертифікатами якості та гарантійним терміном від виробників і забезпечуємо обсяги поставок, які повністю задовольняють зростаючий попит.

У каталозі нашого сайту обладнання представлено в таких категоріях:

Наш інтернет-ресурс є для фахівців джерелом необхідної технічної інформації, представленої в різних форматах, а також дає можливість скористатися програмою підбору вентиляційного обладнання, що полегшує завдання пошуку потрібних пристроїв і скорочує час розробки систем.

Компанія має представництва в декількох містах: в Києві, Харкові, Львові, Івано-Франківську. Ми забезпечуємо доставку обладнання на об'єкти по всій території України.

З усіх питань, що стосуються вибору, покупки і доставки вентиляційного устаткування звертайтеся за телефонами, вказаними на сайті, або по електронній пошті.

Компанія "Кліматкомплект" - це надійне обладнання для вентиляції, швидка доставка, якісне обслуговування.