ВІДЦЕНТРОВІ ВЕНТИЛЯТОРИ СЕРЕДНЬОГО ТА ВИСОКОГО ТИСКУ RF/RF ATEX

22.03.2021

З моменту свого заснування компанія SODECA спеціалізується на проектуванні та виробництві промислових вентиляторів і супутнього устаткування. Рішення для цього сектора повинні відповідати специфікаціям конкретного проекту і бути досить гнучкими в плані виробництва, щоб задовольняти фактичні потреби кожного клієнта. Безкорпусні прямоточні відцентрові вентилятори виробництва компанії SODECA відомі своєю компактною конструкцією.

ВІДЦЕНТРОВІ ВЕНТИЛЯТОРИ СЕРЕДНЬОГО ТА ВИСОКОГО ТИСКУ RF/RF ATEX

  • ВИСОКОЭФЕКТИВНИЙ ПРЯМОТОЧНИЙ ВЕНТИЛЯТОР
  • З НАГНІТАЛЬНИМ З'ЄДНАННЯМ ДЛЯ АВТОМАТИЧНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ВИТРАТИ
  • ПРОСТОТА УСТАНОВКИ І ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ
  • СИСТЕМИ ОБРАБОКИ ПОВІТРЯ

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

Ці вентилятори були спроектовані і виготовлені таким чином, щоб при необхідності адаптуватися до доступного простору конкретного варіанту застосування. Вони призначені для систем вентиляції та кондиціонування повітря, установок обробки повітря, систем охолодження, всіх типів машинного обладнання і стерильних приміщень. Ці пристрої призначені для систем середнього та високого тиску.

ВИСОКА ЯКІСТЬ

Прямоточні відцентрові вентилятори виробництва SODECA виготовлені з оцинкованої листової сталі, а крильчатка складається з реактивних лопаток. Ці установки мають нагнітальне з'єднання з опцією автоматичного регулювання витрати і прості в обслуговуванні. Зовнішнє покриття цих вентиляторів відповідає вимогам C3H і (опціонально) вимогам C4H або C5MH.

Завантажити детальну інформацію о SODECA RF/RF ATEX