Підбір вентиляційного обладнання

Для вашої зручності компанія «Кліматкомплект» спільно з «RUCK Ventilatoren GMBH» розробила новий сайт з можливістю підбору вентиляторів онлайн. Представлена програма підбору вентиляторів має зручний, зрозумілий інтерфейс, дозволяє швидко і просто здійснити підбір вентиляційного обладнання відповідно до вимог проекту, отримати розгорнуту технічну інформацію, побачити історію замовлень, наявність на складі і багато іншого.

Даний сайт створений з метою надати користувачам максимально повну інформацію про обладнання. З кожною моделлю можна ознайомитися дуже докладно. На інтерактивному графіку можна вибрати необхідну робочу точку і відразу ж отримати технічні характеристики агрегату, а також подивитися графіки з ККД, споживаною потужністю, споживаним струмом, частотою обертання двигуна і габаритні розміри обладнання в різних форматах (.pdf, .dwg). Всі представлені таблиці можна зберегти в PDF файл і роздрукувати.

Підбір вентилятора проводиться в кілька кроків:

  • Крок 1: Вибираємо тип вентилятора або вентиляційної установки.
  • Крок 2: Вибираємо потрібний нам діапазон продуктивності обладнання.
  • Крок 3: Отримуємо перелік агрегатів або установок, які відповідають заданому діапазону параметрів і вибираємо модель, що підходить найкраще.
  • Крок 4: Вибравши необхідну робочу точку, отримуємо детальні технічні характеристики при заданих параметрах. У розділі «документація» можемо знайти інструкцію по монтажу і експлуатації, а також всю необхідну інформацію.

Якщо у Вас виникнуть питання щодо вибору вентиляторів або по роботі з даною програмою, наші фахівці з радістю дадуть Вам консультацію.

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом.