Atrea

Atrea
Atrea

Компанія «Atrea» - заснована як приватне підприємство в Чеській Республіці у 1990 році, яка надалі зосередилась на виробництві вентиляційних установок з рекуперацією тепла. Засновник компании Петр Моравек є автором багатьох промислових розробок та власником сертифікатів та патентів в цій сфері.

Головні напрямки виробництва: обладнання для побутового використання; вентиляційні системи для комерційних об'єктів; обладнання для кухонь (кухонні вентиляційні стелі та витяжки).

ПІДІБРАТИ УСТАНОВКУ

ATREA

Компанія «Atrea» (Атрія) була заснована у 1990 році. Зараз територія компанії, що налічує приблизно 300 працівників, складає 25 000 м².

Вся продукція компанії «Atrea» пройшла сертифікацію за європейськими стандартами, що дозволило відмінно зарекомендувати себе на західноєвропейському ринку. Перш за все компанія сфокусувалася на німецькому ринку, де представила себе як надійний партнер і високоякісний виробник. На даний момент компанія співпрацює з низкою країн - Німеччина, Голландія, Швейцарія, Великобританія, Італія, Польща, Словенія та інші.

Компанія «Atrea» приймає участь у розробці і будівництві  енергоефективних та пасивних будинків.

Основні переваги вентиляційного обладнання: компактність; власне виробництво рекуператорів з ККД від 50 до 92 %; великий вибір монтажних позицій; широкий вибір комплектуючих; легкий монтаж; система «Plug & Play».

В структуру компанії «Atrea» входить відділ з розробки програмного забезпечення для підбору всього спектру обладнання. Розробка та впровадження власного програмного забезпечення та систем автоматизації дає змогу для їх повсякденного вдосконалення та модернізації в залежності від потреб ринку та вимог енергоефективності згідно норм Європейського Союзу.

КУПИТИ ПРОДУКЦІЮ ATREA В УКРАЇНІ

Компанія «КЛІМАТКОМПЛЕКТ» є офіційним ексклюзивним представником «Atrea» на території України. Замовляйте обладнання в нашій компанії, і ви стовідсотково не придбаєте підробку. Також ви з легкістю зможете підібрати обладнання за допомогою нашої ПРОГРАМИ ПІДБОРУ, або ж наші менеджери допоможуть вам це зробити.