ПРО КЛІМАТКОМПЛЕКТ

ВІТАЄМО НА САЙТІ КОМПАНІЇ КЛІМАТКОМПЛЕКТ!

Компанія «КліматКомплект» офіційний та ексклюзивний постачальник вентиляційного обладнання передових брендів з країн Європи. Ми пропонуємо високоякісні вентиляційні установки усіх типів від відомих виробників, таких як Ruck Ventilatoren GMBH, Sodeca S. L. U. та інших, а також усі супутні аксесуари.

Офіційний і ексклюзивний постачальник вентиляторів RUCKОфіційний і ексклюзивний постачальник вентиляторів SodecaОфіційний і ексклюзивний постачальник вентиляційних установок Atrea

Головне правило нашої компанії для успішного ведення бізнесу:

НЕОБХІДНО ПЕРЕДБАЧАТИ ТЕНДЕНЦІЇ ТА ЗАВЖДИ БУТИ НА КРОК ПОПЕРЕДУ ІНШИХ.

 

Основна перевага нашого обладнання - енергоефективність. З початку 2018 року в Європі було встановлено нові норми енергоефективності та еко-придатності і це змусило заводи-виробники ще ретельніше працювати над цими критеріями в процесі розробки. Ми, в свою чергу, раді запозичити ці високі стандарти задля збереження екології і в Україні.

Компанія «КліматКомплект» постійно працює над існуючими зв’язками та пошуком нових гідних партнерів, які зазвичай стають нашими друзями на довгі роки. Збільшення асортименту – виклик до освоєння нових знань та встановлення ширших та яскравіших горизонтів. Ми прагнемо безупинно розширяти світогляд українського професіонала та робити комфортнішим життя пересічних українців.

Наша компанія існує з 2002-го року і за цей час нам вдалося напрацювати колосальний досвід та розвити певну далекоглядність, аби й надалі тримати лідируючі позиції на ринку кліматичного обладнання України у сучасному світі, де технічний прогрес крокує вперед дедалі швидше за людські думки.

Приваблива ціна та блискавична доставка вентиляційного обладнання!

Як укластися в термін і уберегтися від підробок? Натрапляючи на подібні пропозиції, важко втриматися від спокуси уникнути, здавалось би, необґрунтованої переплати або скоротити занадто довгий термін очікування продукції. Однак, згідно із законом збереження енергії, неможливо отримати вигоди більше, ніж вкладено зусиль. В даному випадку, це може призвести до неналежної якості та відсутності особливих переваг, що надаються за умови придбання вентиляційного обладнання у офіційного постачальника.

Все частіше у продажу деяких українських фірм можна знайти кліматичне обладнання брендів, що поставляються нашою компанією. Ціни можуть видаватися значно нижче, а обсяги продукції «в наявності» не відповідають рівню попиту. З одного боку, можна не зважати на ці підозрілі критерії та спростити собі завдання, а з іншого - придбати підробку та навпаки, ускладнити його.

В Україну активно постачається продукція, яку вкрай важко відрізнити від оригінальної, але ця продукція походить з країн із низькою вартістю виробництва. В цьому випадку є ризик отримати і відповідну якість. Також, це можуть бути оригінальні європейські, проте вживані установки, відремонтовані та переміщені в новий корпус. Але зрозуміло, що це не знизить ймовірність чергової поломки і швидкого зношування елементів. Однак, підробкою може бути не тільки обладнання з низькими витратами фінансів і часу на виробництво. Є цікавий приклад! На кліматичному ринку України наявне і нове обладнання такого виробника, як Ruck Ventilatoren GMBH. Його постачають деякі «комерсанти» з Хорватії, але без відповідних дозволів та сертифікатів, та реалізують під іншим невідомим локальним брендом Hewa. Такий метод виключає можливість сертифікованого обслуговування, при підтримці завода-виробника, в гарантійний і пост-гарантійний термін.

Інтернет-магазин вентиляторів та вентиляційного обладнання

Сайт компанії «КЛІМАТКОМПЛЕКТ» - це сучасний, зручний та інформативний інтернет-магазин вентиляційного обладнання. Тут представлені агрегати, здатні стати відмінним рішенням задач вентиляції важливих промислових об'єктів, готельних, торговельних та офісних споруд.

Наша компанія володіє правом ексклюзивного представника своїх брендів на території України. Це підтверджено усіма відповідними ліцензіями, сертифікатами і позитивними відгуками клієнтів. Ми гарантуємо ключові аспекти якості та автентичності продукції, а також - професіоналізм сервісної служби. В цьому ви можете переконатися на власному досвіді!

Щоб відчути всі переваги лідерів ринку в оптимальні терміни і за розумною ціною, без ризику придбання підробки, звертайтесь до «КліматКомплект».