Sodeca

Sodeca
Sodeca

Іспанська компанія Sodeca S.L.U. (Содека), заснована в 1983 році, спеціалізується на виробництві промислових вентиляторів. Основні виробничі потужності площею близько 16 тис. кв. м знаходяться в місті Сант-Кірсе-Бесора, також працює фабрика в Чилі.

SODECA SLU - одна з провідних компаній у своїй галузі не тільки в європейському регіоні. Її продукція продається і встановлюється майже у всіх країнах світу. Це промислові вентилятори, вентиляційні системи і аксесуари, системи димовидалення при пожежі.

ПІДІБРАТИ ВЕНТИЛЯТОР

Іспанська компанія Sodeca S.L.U. (Содека), заснована в 1983 році, спеціалізується на виробництві промислових вентиляторів. Основні виробничі потужності площею близько 16 тис. кв. м знаходяться в м. Сант-Кірсе-Бесора, також працює фабрика в Чилі.

SODECA - одна з провідних компаній у своїй галузі не тільки в європейському регіоні. Її продукція продається і встановлюється майже у всіх країнах світу. Це промислові вентилятори, вентиляційні системи і аксесуари, системи димовидалення при пожежі. Завдяки використанню новітнього виробничого обладнання, передових інженерних рішень вентиляційні системи SODECA мають відмінну якість. У лабораторії аеродинамічних випробувань проводяться суворі тести. Процедури контролю якості, що використовуються на виробництві, сертифіковані BUREAU VERITAS відповідно до ISO 9001:2015.

Вентилятори Содека відрізняються гнучкістю характеристик, що дозволяє їх адаптувати під вимоги проекту. Передове заводське обладнання дозволяє вносити зміни в стандартні вироби на прохання замовника ще в процесі їх виготовлення.

В сучасних умовах компанія Sodeca приділяє велику увагу підвищенню екологічності своєї продукції і підвищенню енергозбереження. У конструкторському бюро проводяться дослідження нових тенденцій вентиляційного обладнання з метою підвищення його енергоефективності при збереженні високих показників продуктивності.
 

Купити вентилятори SODECA в Україні

Компанія «КЛІМАТКОМПЛЕКТ» є ексклюзивним представником SODECA SLU на території України. Це підтверджено відповідними ліцензіями і сертифікатами. Пропонуємо купити Содека вентилятори та вентиляційне обладнання в нашій компанії. Ми гарантуємо якість продукції, що поставляється і забезпечуємо високу організацію процесів на всіх етапах поставки та монтажу обладнання і високий професіоналізм в обслуговуванні об'єктів.

Компанія «Кліматкомплект» - офіційний і ексклюзивний постачальник вентиляційного обладнання всіх типів бренду SODECA. Ми поставляємо системи вентиляції, придатні для всіх областей застосування, що відповідають чинним правовим нормам.